Tarify a podmínky

Informace k tarifům

Všechny ceny v záložce Naše flotila jsou uvedeny v eurech a splatné v korunách podle aktuálního kurzu Komerční banky (devizy prodej). Uvedené tarify platí pro vyzvednutí i odevzdání vozu v Dillí. V případě cest mimo město jsou kilometrovné a počet dnů kalkulovány z Dillí do Dillí. Pro tarify pronájmů z jiných míst, jako je Mumbai (Bombaj), Chennai (Madrás) nebo stát Kérala nás kontaktujte.

Uvedené ceny pronájmu zahrnují palivo, parkovací poplatky, silniční daň a mýtné, servisní poplatek a službu jednoho anglicky hovořícího řidiče (včetně jeho ubytování a stravování).

Ceny nezahrnují žádné vstupné, průvodcovské služby, ubytování, stravování, spropitné nebo jiné náklady kromě těch, které jsou výslovně uvedeny v nabídce.

Pokud máte vlastní program cesty a zašlete nám ho a my vám vytvoříme cenovou nabídku, která v případě kratší kilometráže může být nižší než uvedené ceny, které jsou založeny na neomezené kilometráži.

Uvedené ceny neplatí při použití pro svatby, jízdu v horských regionech a zvláštní akce jako návštěva závodu Formule 1, pro který budou ceny poskytnuty na vyžádání.

 

Všeobecné podmínky pronájmu

Služby označené (*) lze přiobjednat pouze k objednávce 4denního nebo 7denního pronájmu.

  • Transfery z/na letiště nebo nádraží (*)

Touto službou se rozumí vyzvednutí zákazníka z jakéhokoliv místa ve městě a dopravení na letiště/nádraží nebo vyzvednutí na letišti/nádraží a vysazení na libovolném místě ve městě. Letištní transfer zahrnuje asistenci zástupce partnerské organizace na letišti. Pro hosty můžeme také poskytnout uvítací službu pracovníky partnerské organizace na letišti. Naše ceny jsou kalkulovány pro dopravu do vzdálenosti 50 km/4 hodiny, větší projetá vzdálenost bude účtována navíc. V případě, že je auto využito déle než 4 hodiny, ať z důvodu zpoždění letu nebo jiného důvodu, bude dodatečně účtována celodenní sazba pro místní jízdné.

  • Místní jízdné (*)

Pro místní dopravu uvnitř města nabízíme polodenní místní jízdné na 4 hodiny a 40 km. Pokud vůz projede více než 40 km, účtujeme kilometry navíc podle naší sazby. Pokud však využití služeb překročí dobu 4 hodin, bude účtována celodenní sazba bez ohledu na projetou vzdálenost. Celodenní místní sazba jízdného je stanovena pro 8 hodin a 80 km. V případě překročení této ujeté vzdálenosti nebo doby využití našich služeb je příplatek účtován na základě kilometrové resp. hodinové sazby. Pronájem pro místní jízdy může činit maximálně 16 hodin vcelku. Výpočet kilometrovného začíná a končí v naší garáži. Sazba za pronájem je tudíž o nejméně 1 hodinu vyšší než vámi vybraný přibližný čas k dosažení zadané adresy a k cestě zpět do garáže po opuštění vozu, ale bude záviset na skutečné vzdálenosti z naší garáže do místa určení.

  • Městské okružní jízdy (*)

Tato služba je určena jen pro návštěvu památek a turistických atraktivit v limitu 80 km a 8 hodin. Pro vyhlídkové jízdy máme zkušené řidiče, kteří dobře znají turisticky zajímavá místa a jejich provoz tak, aby zajistili jejich návštěvu bez komplikací. Na vyžádání též poskytneme průvodce hovořícího anglicky nebo jiným cizím jazykem a případně zajistíme i občerstvení nebo oběd na místech podle vašeho výběru, včetně minerálky a nealkoholických nápojů ve voze.

  • Jízdy mimo město

Pokud potřebujete auto pro cestování z Dillí do jiného města, je cesta účtována kilometrovou sazbou s minimální vzdáleností 200 km/den nebo skutečně ujetou vyšší vzdáleností. Nemusíte platit ubytování a stravování řidiče, ale dát spropitné je v Indii zvykem a je řidičem očekáváno, i když je samozřejmě dobrovolné. Vůz a řidič jsou k dispozici od rána do večera. Náš řidič vám bude k dispozici tak, abyste vyjet ráno v kteroukoliv hodinu a využít ho až do pozdního večera. Pokud ho využijete například od 6 do 22 hodin, je to v pořádku, pokud to bude občas a nikoliv každý den.

  • Pronájmy „na míru“

Pro individuální i firemní zákazníky, kteří potřebují konkrétní vozy na delší dobu, nabízíme kompletní řešení. Varianty zahrnují různé balíčky služeb včetně služeb řidiče, údržby vozu a pojištění.

  • Speciální akce

Pro organizování konferenčních a veletržních účastí, svateb a jiných speciálních akcí nabízíme kompletní řešení dopravy účastníků a organizátorů. Naše služby zahrnují kyvadlovou dopravu pro delegáty/hosty mezi hotelem a místem konání akce, individuální požadavky delegátů i před- a po-konferenční cesty (exkurze, zájezdy). Disponujeme prověřenou infrastrukturou, flotilou všech druhů vozidel, nejnovějšími komunikačními technologiemi a dobře vycvičeným týmem, abychom mohli tyto speciální požadavky uspokojit.

 

ZPĚT