Další služby

Ubytování a stravování

Indie dnes poskytuje nejširší možnosti ubytování. V zásadě lze vyzkoušet úplně všechno od prostého přespání v místnostech bez větráku, bez okna (zato s nějakým tím hmyzem) až po hýčkání v přepychovém klimatizovaném apartmá v koloniálním stylu. Cenové rozpětí za ubytování je veliké, jako ostatně v každé zemi. Pokud si od nás půjčíte auto s řidičem, Resize of P1090665máte velkou svobodu výběru. Můžete si celé ubytování zařídit vlastními silami, on-line rezervací předem anebo až na místě, podle svého pocitu nebo na základě doporučení svých známých. Stravovat se můžete v hotelových restauracích anebo venku, pokud toužíte poznat rázovitost a pálivost opravdové indické kuchyně. Ubytování a stravování řidiče neřešíte, je zahrnuto v ceně pronájmu auta (viz Tarify a podmínky).

Když svěříte řešení noclehu nám, nabídneme vám podle vašeho cestovního programu možnosti nocování ve třech typech hotelů: Standard odpovídá zhruba našim hotelům kategorie ***, 1st Class je přibližně kategorie ****, DeLuxe je kategorií *****.  K tomu lze přiobjednat stravování formou polopenze (snídaně a večeře) nebo plné penze. Pokud si vyberete některý z našich celých programů, z popsaných možností ubytování a stravování si samozřejmě také vyberete tu variantu, která vám vyhovuje nejlépe.

LetenkyResize of P1270236

Pokud si od nás půjčíte auto s řidičem, můžeme vám obstarat také letenky, pokud si to budete přát. Umíme zajistit nejen mezinárodní letenky z Evropy do Indie, ale také vnitrostátní letenky s indickými regionálními dopravci.

Pojištění

Pojištění léčebných výloh a případně úrazové pojištění jsou potřeba, kartička pojištěnce členských zemí EU je v Indii samozřejmě k ničemu. V případě úrazu nebo onemocnění nebývá velký problém doptat se na anglicky hovořícího lékaře, který provozuje západní medicínu (na rozdíl od řady lékařů, kteří provozují indickou tradiční medicínu – ajurvédu).

Můžeme vám také zajistit komplexní cestovní pojištění typu A u Pojišťovny UNION. Toto pojištění obsahuje následná plnění: léčebné výlohy (do výše 7 000 000 Kč), pojištění zavazadel, zodpovědnost (věci i osoby), asistenční službu v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění doprovodu, pojištění zvýšených nákladů na zpětnou dopravu, pojištění zrušení objednaných služeb (= storno ze zdravotních důvodů). Výše denní sazby pojištění je určena výší celkové ceny objednaných služeb a tím náhrady při stornu. Příklad: při výši storna do 30 000 Kč (= pojištění A30) je denní sazba pro Indii 65 Kč/os./den, v pojištění A90 s výší storna do 90 000 Kč je sazba 85 Kč/os./den.

Víza

Informace o vstupních vízech do Indie a vízovém servisu.

 

ZPĚT